Позачергова 65 сесія Новопетрівської сільської ради VII скликання

9 вересня відбулося засідання позачергової 65 сесії Новопетрівської сільської ради. Затверджено виконання сільського бюджету  за І півріччя 2020 року у розмірі: по доходах в сумі 48 034 594 грн, по видатках в сумі 43 477 076 грн.

Прийнято субвенцію з державного бюджету в наш місцевий бюджет у розмірі 1,2 млн грн на придбання автомобіля екстреної медичної допомоги (загальна вартість якого 3,2 млн.грн). Його буде придбано по закінченні тендерної процедури.

Внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку та сільського бюджету і виділено кошти на:

- Новопетрівському сільському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  на  натуральну допомогу для соціально-незахищених верст населення  на період  надзвичайної ситуації, пов’язаної  з поширенням коронавірусу;

- послуги з улаштування системи водовідведення дощових вод по вул. Гречка;

- покіс трави на узбіччях доріг та в  місцях загального користування;

- послуги спеціалізованої дорожньої техніки (автогрейдер) по грейдеруванню та коткуванню доріг;

- придбання  будиночків  для колодязів;

- поточний ремонт дорожнього покриття  по вул.Корольова та улаштування лежачих поліцейських на вул.  Гречка,  Каневська, Горького, Польова;

- благоустрій вул. Шевченка (продовження тротуара);

- поточний ремонт електромережі вуличного освітлення від пров. 1-го Травня до вул. 1-го Травня; від вул. Європейська, 5-В до пров. 1-го Травня; на вул. Шевченка від №35 до №70.

-  придбання доводчика на вхідні двері в будинок культури;

-  придбання та встановлення  елементів на дитячий майданчик по вул. 1-го Травня та Пушкіна;

-  придбання огорожі для встановлення вздовж дитячого майданчика на вул. Вишгородській;

-   благоустрій території на вул. Соборній (біля дитячого майданчика)

-  придбання вуличних вказівників;

-  розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію мережі освітлення на вул. І. Кудрі, вул. Козацькій, пров. Каневському, вул. Польовій, вул. Гоголівській, вул. Музейній, вул. Сухомлинського, вул. Драгоманова;

- КП «Новопетрівський КДМЦ»  на поточний ремонт приміщення денного стаціонару;

- на заробітну плату з нарахуванням для  апарату сільської ради в зв’язку з внесенням змін в структуру;

-  будівництво водозабірного вузла на вул. Ново-Київській;

-  на програму «Підтримка громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ВАРТА КИЇВЩИНИ-1» на 2020 рік».

Прийнято рішення у відділ реєстрації та посвідчень Новопетрівської сільської ради ввести посади: «Державний реєстратор» та «Спеціаліст».

Розглянуто ряд земельних питань.

09 вересня 2020

1.  Протокол