Офіційний сайт Новопетрівської сільської ради

Новопетрівська
сільська рада
Новопетрівської сільської ради

Як нараховується податок на нерухоме майно в нашому селі?

Відповідно до рішення Новопетрівської сільської ради №1104 від 08.06.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» встановлено пільгу у розмірі 100 % зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб, які мають у власності лише один об’єкт житлової нерухомості площею до 250 кв.м. (для житлового будинку)/ 200 кв.м. (для квартир у двоквартирних житлових будинках, які мають власний вхід з вулиці)/ 120 кв. м. (для квартир) та використовується як місце постійного проживання  (місце реєстрації) зазначеними фізичними особами.

Отже, пільги зі сплати податку на нерухоме майно розповсюджуватимуться виключно для власників, які зареєстровані в Нових Петрівцях.