Керуючий справами виконавчого комітету (секретар виконкому)

ПЕТРОВСЬКА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Приймальні дні

Понеділок: 9.00 – 17.00

Середа: 9.00 – 17.00

Обідня перерва: 12.00 – 13.00

Біографічна довідка

Петровська Тетяна Вікторівна, народилася 27.07.1982 року в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Громадянка України.

У 1999 році закінчила Новопетрівську ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та отримала повну загальну середню освіту.

З 1999 року по 2003 рік навчалася в Академії державної податкової служби України, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку та аудиту.

У 2008 році закінчила Національний університет державної податкової служби України, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства.

З 2004 року по 2010 рік працювала старшим контролером-касиром філії №8151/01 Ощадного банку України.

З червня 2010 року прийнята на роботу до Новопетрівської сільської ради на посаду спеціаліста.

У травні 2013 році переведена з посади спеціаліста на посаду керуючого справами виконавчого комітету (секретар) Новопетрівської сільської ради.

У грудні 2020 року обрана на посаду керуючого справами (секретар) Петрівської сільської ради.

Проживає в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.