Інформація для ветеранів

У цьому розділі розміщується інформація, яка стосується військових та їхніх родин.

У 2023 році з місцевого бюджету виділено 1 688 100,00 грн на фінансову допомогу 219 членам ДФТГ – саме тим її учасникам, які постійно задіяні в роботі і виконують поставлені завдання.

Також, з місцевого бюджету надано субвенції військовим частинам, які розташовані на території Петрівської громади та Вишгородського району, на загальну суму 10 815 200,0 грн.

Для підтримки ветеранів війни, учасників бойових дій, що захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які потребують лікування та членів сімей загиблих учасників бойових дій з місцевого бюджету було надано допомогу на загальну суму 1 901 000,0 грн, з них:

-       на лікування – 26 особам на загальну суму 221 000,0 грн;

-       членам сімей загиблих на поховання – 14 особам на загальну суму 280 000,0 грн;

-       членам сімей загиблих на встановлення пам’ятників –  28 особам на загальну суму 1 400 000,0 грн.

Для потреб Добровольчого формування Петрівської територіальної громади №1 придбано повнопривідний автомобіль підвищеної прохідності Renault DUSTER з обладнанням.

Наприкінці 2023 року Петрівською сільською радою вже надіслано тисячну посилку нашим військовослужбовцям!

Видатки за бюджетною програмою 8240 «Заходи та роботи з територіальної оборони» у 2023 році становлять  281,3  тис. грн.

Із загального фонду бюджету було спрямовано 281,3 тис. грн. на придбання  товарів  для матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони, а саме:

- джерела резервного живлення у вигляді генераторів з інверторною технологією (10 шт) – 99,9 тис. грн.

-пояс запобіжний безлямковий (ПБ-2, розмір М, ТАКЕLAG) та строп страхувальний (зі сталевого тросу СК, (К20/К55)(4 шт) - 3,4 тис. грн.

- драбини виробництва фірми «Краузе» (2шт) – 10,0 тис. грн.

- заряднi станцiї EcoFlow RIVER 2Max (5 шт) – 100,0 тис. грн.

- оплата послуг з перевезення підрозділів з числа особового складу Петрівської ДФТГ №1 – 68,0 тис. грн.

По галузі затверджена  програми:

- «Забезпечення заходів щодо підтримки Збройних Сил України, мобілізованих, призовників, добровольчого формування та інших військових формувань на території Петрівської сільської  територіальної громади на 2023 рік».

-    Програма забезпечення обороноздатності на 2023 рік та створення спеціального   матеріального резерву на період введення воєнного стану

Сторінка Міністерства у справах ветеранів України

1.  Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у