Офіційний сайт Новопетрівської сільської ради

Про призначення засідання виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради

24 лютого 2020

Запрошуємо на святкування Масляної

1 березня біля Новопетрівського будинку культури відбудеться святкування Масляної. Чекаємо на всіх! Початок о 12.00.

26 лютого 2020

24 лютого 2020

Програма соціально-економічного розвитку села на 2020 рік

Програма розроблена на основі вимог Конституції України з урахуванням положень Законів України: «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про державні цільові програми», «Про стимулювання розвитку регіонів», «Про інвестиційну діяльність», «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць», «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні», «Про державно-приватне партнерство», «Про зовнішньоекономічну діяльність», «Про розвиток та підтримку малого та середнього підприємництва в Україні».

17 лютого 2020

17 лютого 2020

Спільне засідання сесії та виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради

Сьогодні, 14 лютого, відбулося спільне засідання чергової 59 сесії VII скликання та виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради

14 лютого 2020

12 лютого 2020

Новопетрівські новини

Випуск 14

30 січня 2020

27 січня 2020

Про скликання чергової 59 сесії Новопетрівської сільської ради VII скликання

24 січня 2020

Засідання виконавчого комітету

23 січня відбулося засідання виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Костюк С.О., Антіпов С.В., Дригало С.Г., Закревський В.І., Барнич В.Ю., Коваль С.Г., Кучерявий І.А, Марчук А.П., Мислінський Є.А., Музика Г.В., Правдива І.О., Сенько Р.М., Старенька Н.І., Ступіна Г.П., Зелененко І.П., Правдива А.В.

24 січня 2020

22 січня 2020

Оголошення

Хто не на роботі, у кого є можливість, є бажання, у кого в серці любов до України та українського - давайте ще раз нагадаємо один одному, що ми українці, що ми єдині. Беремо синьо-жовті прапори, стрічки, значки, іншу символіку та виконуємо 22 січня о 14.00, взявшись за руки, Гімн України на центральній вулиці села. Нехай Нові Петрівці майорять синьо-жовтими кольорами! Слава Україні!

20 січня 2020

Про призначення засідання виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради