Планові вимкнення електропостачання

У с. Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж

26 квітня 2024

26 квітня - роковини Чорнобильської трагедії

Сьогодні з нагоди 38-ї річниці Чорнобильської трагедії голова Петрівської громади Радіон Старенький спільно з працівниками сільської ради поклали квіти до пам’ятного знаку «Чорнобильцям, автомобілістам та дорожникам», встановленого на трасі Р-02. Саме цією дорогою рухалися колони транспорту з піском та людьми, які були задіяні у гасінні пожежі на ЧАЕС.

26 квітня 2024

Закон про мобілізацію

На графіці наводимо основні зміни, які стосуються як військовослужбовців, так і цивільних громадян України.

24 квітня 2024

Засідання чергової 54 сесії

Сьогодні відбулось засідання чергової 54 сесії у приміщенні Новопетрівського будинку культури

24 квітня 2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ 2024

Щороку 28 квітня за ініціативою Міжнародної організації праці країни світу відзначають Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі.

23 квітня 2024

Розпочав свою роботу Національний парк `Межигір`я`

23 квітня 2024

Рекомендації як діяти під час повені

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

22 квітня 2024

Обережно повінь!

Повінь – фаза водного режиму річки, яка щороку повторюється в один і той самий період року, характеризується найбільшою водністю, високим і тривалим рівнем води.

22 квітня 2024

Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю.

Система безоплатної правничої допомоги — це мережа бюро правничої допомоги та дистанційні сервіси для надання правничої допомоги телефоном та онлайн.

19 квітня 2024

17 квітня 2024

16 квітня в адмінбудівлі Петрівської сільської ради у с. Нові Петрівці провели позачергове засідання виконавчого комітету.

17 квітня 2024

16 квітня відбулося засідання комісії з питань надання та розподілу матеріальної допомоги захисникам та захисницям Петрівської сільської територіальної громади

Цього разу виділено допомоги на загальну суму 1 585 000 грн.

Піротехніки вилучили бойову частину ракети Х-101 у с. Старі Петрівці

Шановні громадяни Завжди реагуйте на сигнали повітряної тривоги!

17 квітня 2024

Живі квіти - жива памʼять! Штучні квіти - екологічне лихо!

Покладання штучних квітів ЗАБОРОНЕНО!

Планові вимкнення електропостачання

У с. Нові Петрівці