Привітання з перемогою футбольних команд Петрівської громади

Сьогодні Петрівський сільський голова Радіон Старенький спільно з директором Центру культурних послуг Юлією Івановою привітали дві футбольні команди Петрівської громади з перемогою у футбольних чемпіонатах.

ФК «Нептун» с. Старі Петрівці (доросла команда) взяла участь у київському чемпіонаті HFL LEAGUE 2023 11X11 «За мир в Україні» та у підсумку здобула перемогу серед 13-ти футбольних команд. З 12-ти ігор наші футболісти виграли в 11-ти та 1 раз зіграли внічию.

ФК«Межигір’я» (діти 2014-2015 р.н.) с. Нові Петрівці здобула 1 місце у київському осінньому чемпіонаті «Об’єднані футболом». У чемпіонаті взяло участь 11 команд. Всі 10 ігор виграли наші межигірці, забивши 104 голи, при цьому пропустивши лише 15.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів Зайченка Сергія Васильовича і Пономаренка Сергія Анатолійовича.

Бажаємо подальших перемог!

08 грудня 2023