Сидоренко Володимир Григорович

Народився 5 вересня 1946 року в с. Ясногородка Вишгородського району Київської області в сім`ї селянина.

З 1979 року - був завідуючим відділом культури  Вишгородського райвиконкому.

Володимир Григорович є лауреатом Всеукраїнського конкурсу художньої самодіяльності та лауреатом конкурсу «Сонячні кларнети», йому присвоєне звання  «Заслужений працівник культури України», «Відмінник народної освіти України», нагороджений  Почесною грамотою Міністерства  культури СРСР, Почесним знаком як ліквідатора аварії на ЧАЕС 1 категорії, багатьма Почесними грамотами від голови Вишгородської РДА, а також Золотою медаллю від гетьмана України В.Сагайдачного.

Його заслугою перед нашим селом є те, що саме йому вдалося домогтися, щоб Дитяча музична школа нашого села, яка була філіалом Димерської, довела можливість свого незалежного існування у 1994. А з 1999 року перекваліфікувалася, як Новопетрівська дитяча школа мистецтв. На сьогоднішній день школа має два власні приміщення та забезпечена всім необхідним інвентарем для реалізації завдань початкової мистецької освіти. За час керівництва Володимира Григоровича збільшено кількість класів, проведено капітальний ремонт приміщення школи. Сьогодні в школі мистецтв навчається понад 400 дітей, які беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.