Офіційний сайт Новопетрівської сільської ради

Новопетрівська
сільська рада
Офіційний сайт
Новопетрівської сільської ради

Громадські обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення питання підтримки проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини другої статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення Новопетрівської сільської ради від 13 березня 2015 року № 941 «Про затвердження Порядку проведення громадського», розпорядження Новопетрівського сільського голови від 8 жовтня 2019 року № 54-з «Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад» Новопетрівська сільська рада, повідомляє:

Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо громадського обговорення:

Новопетрівський сільський голова Старенький Радіон Миколайович

Питання, що вносяться на громадське обговорення:

Підтримка проекту рішення про добровільне об’єднання територіальної громади села Нові Петрівці Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області з територіальною громадою села Старі Петрівці Старопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області у Петрівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників:

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у день проведення зборів.

Збори відбудуться - 13.10.2019 р. о 13-00 за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171 (зала засідань Новопетрівської сільської ради), Початок реєстрації учасників о 12-00.

Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Пропозиції та зауваження надсилати за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н,  с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171 або на електронну адресу: npetrivtsi@gmail.com, телефон для довідок: (04596) 45-195.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Відповідальним за проведення громадського обговорення є секретар Новопетрівської сільської ради Костюк С.О.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення;:

Протягом 5 днів після проведення зборів результат громадського обговорення у формі звіту оприлюднюється на офіційному веб-сайті Новопетрівської сільської ради та розміщується на інформаційних стендах села Нові Петрівці.

ВАЖЛИВО.

Для участі у громадському обговоренні необхідно мати при собі паспорт громадянина України, що підтверджує повноліття учасника та документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

08 жовтня 2019

1.  Проект рішення про добровільне об'єднання територіальних громад
СКАЧАТИ ФАЙЛ

2.  Розпорядження про проведення громадського обговорення
СКАЧАТИ ФАЙЛ