Вакантна посада

Новопетрівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у відділі документообігу та контролю Новопетрівської сільської ради - діловод (секретар).

Претендент на заміщення зазначеної вакантної посади повинен відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

-         бути громадянином України;

-         мати вищу освіту (бакалавр,  спеціаліст,  магістр);

-         вільно володіти державною мовою;

-   вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку;

-    вільно володіти ПК, вміння користуватись оргтехнікою. Знання програм Microsoft Office (Word, Excel). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Мати наступні особисті якості:

-         вміння спілкуватись з людьми;

-         комунікабельність;

-         ввічливість;

-         чесність;

-         пунктуальність.

Досвід роботи не обов’язковий.

Зайнятість повна.

Заробітна плата орієнтовно 8000 грн.

Випробувальний термін – 3 місяці.

Особи, які відповідають даним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до сільської ради такі документи:

-         заяву;

-         резюме;

-         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо;

-         копію паспорта громадянина України.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після опублікування оголошення за адресою: с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171, 3-й поверх, каб. 32.

Телефони для довідок: (04596)45-195, (04596)46-610

08 лютого 2019