Засідання позачергової 34 сесії

7 квітня відбулося засідання позачергової 34 сесії Петрівської сільської ради.

Внесено зміни в бюджет сільської ради. Зокрема виділено кошти на такі роботи:
- поточний ремонт мережі вуличного освітлення в с. Гута-Межигірська по вул. Силкіна;
- послуги з відновлення дорожньої розмітки та ремонт дорожніх знаків;
- капітальний ремонт пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та вогнезахист дерев’яних конструкцій горища приміщень КП «Центр надання соціальних послуг» по вул. Ново-Київській,121;
- матеріальна допомога на встановлення пам’ятників загиблим військовослужбовцям, які захищали незалежність України та поховані на території Петрівської громади;
- придбання пального;
- послуги на боротьбу з наслідками пожежі на території Старопетрівського сміттєзвалища;
- поточний ремонт зовнішніх водопровідних мереж по вул. Свято-Покровській та очисних споруд по пров. 1-го Травня у с. Нові Петрівці;
- придбання обладнання для класу безпеки для Старопетрівського ліцею.

Розглянувши повідомлення про скликання Загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПАРК «КИЇВЩИНА», ухвалили рішення уповноважити Петрівського сільського голову Радіона Старенького взяти участь у зборах учасників Товариства як представника Петрівської сільської ради. Зокрема на зборах розглядатиметься питання збільшення Статутного капіталу ТОВ «ПТП «Київщина», що призведе до збільшення виплати податків Петрівській сільській раді за землю, що перебуває в оренді даного товариства.

Затверджено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності, а саме земельних ділянок, на яких розташовані Новопетрівська гімназія №1 та Старопетрівський ліцей.

07 квітня 2023

1.  Протокол поіменного голосування