Укриття в дитсадку `Барвінок`

1 вересня у Петрівській громаді урочисто відкрили укриття у лютізькому дитячому садку «Барвінок».

Виготовлено воно із укріплених залізобетонних блоків,розраховане на 100 осіб. Будівля має дві кімнати, два входи/виходи та два санвузли.

Профінансували його встановлення благодійний фонд «Благомай», компанія «Монделіс Україна» та ТОВ «Чіпси Люкс». Роботи з облаштування території навколо будівлі профінансувала Петрівська сільська рада.

Аналогічне укриття вже змонтоване у с. Старі Петрівці в садочку «Пролісок» - зараз закінчують роботи з його оздоблення.

Ці укриття мають експертні висновки, зроблені на основі математичного моделювання поведінки конструкцій з врахуванням їхніх характеристик, згідно з якими визначаються як найпростіші укриття.

Всі три садочки Петрівської громади з сьогоднішнього дня розпочали новий навчальний рік: «Петрик» та «Барвінок» повноцінно, а «Пролісок» поки що лише старша та середня групи, а після закінчення ремонтів до них доєднаються і молодші.

05 вересня 2023