Засідання виконавчого комітету

Розглянуто звіт про виконання бюджетів за 2020 рік сільських рад, які є складовими сучасної Петрівської сільської ради. Отже, бюджет Новопетрівської сільської ради склав по доходах у сумі 100 593 936 грн, по видатках – 90 546 530 грн; Старопетрівської сільської ради: по доходах – 26 252 072 грн, по видатках –  34 405 128 грн; Лютізької сільської ради: по доходах – 15 540 895 грн, по видатках – 14 764 606 грн.

Виконавчим комітетом прийнято рішення створити громадську комісію з житлових питань, затвердити відповідне положення та персональний склад.

Розглянувши заяву жителя с. Нові Петрівці Балаєва А. В., виконавчим комітетом прийнято рішення надати дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на його власній ділянці.

Розглянувши заяву жителя с. Старі Петрівці Анцебурова В.М., прийнято рішення перевести його садовий будинок у жилий.

Розглянувши подання служби у справах дітей Петрівської сільської ради від 01.03.2021 року № 01-22/38 «Про утворення та затвердження складу суб’єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», прийнято рішення утворити та затвердити склад суб’єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, згідно з додатком.

Розглянувши протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини Петрівської сільської ради від 24.02.2021 року № 1, виконавчим комітетом прийнято рішення затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав одного громадянина, жителя смт Гостомеля та недоцільність позбавлення батьківських прав іншого громадянина, жителя с. Нові Петрівці.

Розглянувши колективний договір КНП Петрівської сільської ради «Петрівський консультативно-діагностичний центр», вирішили зареєструвати колективний договір між Петрівською сільською радою та Центром.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів на території Петрівської сільської територіальної громади» від 02.02.2021 р.

Присвоєно поштових адрес – 9.

Присвоєно будівельних адрес – 20.

04 березня 2021