Замовник: Петрівська сільська рада Вишгородського району Київської області.

Тема конкурсу: оперативний пошук концептуальної ідеї реконструкції з термомодернізацією будівлі та благоустроєм території Старопетрівського ліцею Петрівської сільської ради на вулиці Князя Святослава, 171-А в селі Старі Петрівці,  з метою виявлення найкращих пропозицій та виконання рішення Петрівської сільської ради від 13 жовтня 2021 року №696 «Про оголошення архітектурного конкурсу».

Участь у конкурсі беруть окремі фахівці, авторські колективи та юридичні особи, які отримали письмове запрошення від замовника конкурсу з зазначенням теми конкурсу, термінів його проведення, вимог і завдань учасникам і місцем та датою подання конкурсних пропозицій.

Переможець конкурсу отримує переважне право на розроблення та подальшу  реалізацію проекту.

Умови проведення конкурсу: запрошені особи, які виявили бажання прийняти участь у конкурсі, повинні з 15 травня по 19 травня 2023 року подати письмову заявку щодо участі у конкурсі та одержати у організатора конкурсу конкурсну документацію та вихідні дані для проектування.

Подання пропозицій на конкурс здійснюється його учасниками організаторові конкурсу за адресою: вул. Свято-Покровська, 171, с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, 07354 (телефон для довідок: (04596 45 141).

Склад журі конкурсу:

Старенький Радіон Миколайович

Петрівський сільський голова, голова журі

Зелененко Ірина Петрівна

начальник відділу з питань архітектури та земельних відносин Петрівської сільської ради, відповідальний секретар конкурсу

Члени журі:

Іванова Юлія Володимирівна

депутат Петрівської сільської ради

Сірченко Катерина Григорівна

заступник голови Петрівської сільської ради

Янович Ярослав Юрійович

директор Департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації (за згодою)