60 сесія Новопетрівської сільської ради VII скликання

Сьогодні 3 квітня відбулося чергове сесійне засідання Новопетрівської сільської ради.

Одним з головних питань сесії було виділення коштів на придбання автомобіля екстреної медичної допомоги типу С з обладнанням. Це реанімобіль, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення ускладненого догляду та нагляду за ними, у тому числі він має у своєму складі апарат штучної вентиляції легень, який необхідний при ускладнених формах коронавірусу. Вартість цього автомобіля 3 200,00 тис. грн. Прийнято рішення  звернутися до Старопетрівської та Лютізької сільських рад про надання субвенції від кожної по 600 тис. грн на придбання даного автомобіля для Новопетрівського медичного консультативно-діагностичного центру. У подальшому його буде передано екстреній медичній допомозі для дільниці, яка базується у селі Нові Петрівці.

Також прийнято рішення внести зміни до сільського бюджету та виділити зокрема кошти на:

-        на поточний ремонт  приміщення денного стаціонару по вулиці Ватутіна, 78 КП «Новопетрівський КДМЦ»;

-        на придбання кисневих концентраторів та встановлення припливно-витяжної вентиляції з рекуператором у приміщенні поліклінічного  відділення  КП «Новопетрівський КДМЦ» по  вулиці Соборній, 78;

-        на натуральну допомогу у вигляді продуктів харчування Новопетрівському сільському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для соціально-незахищених верств населення  на період надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу;

-        субвенцію районному бюджету для Новопетрівської амбулаторії  ЗПСМ на придбання паливно-мастильних матеріалів, ремонт та запчастин до автомобіля;

-        субвенцію районному бюджету для Новопетрівської ЗОШ №1 для придбання спортивних матів;

-        облаштування майданчика для вигулу собак (біля ЖК «Смарагдове місто»);

-        на будівництво боксу КП «Новопетрівський ККП» для ремонту автотранспортної техніки по вулиці Ново-Київській, №123;

-        на демонтаж огорожі комплексу «Центр відпочинку та здоров’я» (резиденція «Межигір’я») по вулиці Межигірській;

-        на поточний ремонт водопровідної  мережі по вул. Ватутіна (заборгованість за минулий рік);

-                 на часткове асфальтування дорожнього покриття по вулиці Вишгородській (біля кладовища).

Розглянувши клопотання Правдивої І.О., директора КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр», прийнято рішення затвердити структуру та чисельність медичного центру в новій редакції у кількості 35 штатних одиниць.

03 квітня 2020

1.  Протокол поіменного голосування