Засідання виконачого комітету

На виконання рішення Новопетрівської сільської ради від 27.02.2020 року «Про забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя Київського водосховища», зважаючи на те, що керівники ТОВ «Танталіт» не збираються проводити демонтаж паркану, що перешкоджає доступу до водойми та належить до його власності, виконавчим комітетом прийнято рішення демонтувати паркан та інші конструкції, що перешкоджають доступу до узбережжя, витрати за виконання даних робіт покласти на ТОВ «Танталіт», звернутися до судових органів з клопотанням про припинення права користування ТОВ «Танталіт» та інших осіб земельною ділянкою, яка розташована в межах прибережної захисної смуги (200 м) Київського водосховища.

Крім того, надано:

- будівельних адрес – 2;

- поштових адрес – 4.

Присвоєно поштову адресу новому супермаркету ТОВ «Новус Україна»: вул. Героїв Майдану,1. Очікуємо, що незабаром ми зможемо переступити його поріг та придбати необхідні товари. Нагадаємо, що перед будівництвом прогнозувалося відкриття магазину на кінець 2019 року, потім переносилося кілька разів через різні обставини. Вже сьогодні ТОВ «Новус» погодилося виступити меценатом кількох проектів у нашому селі, що організовує Новопетрівська сільська рада, зокрема спортивних змагань. На жаль, карантин у державі тимчасово став на перешкоді запланованого, але по закінченні обмежень, обов’язково надолужимо. А головне – ми отримали нові робочі місця та ще один конкурентоздатний супермаркет для задоволення потреб наших жителів.

03 квітня 2020