До уваги жителів Старих Петрівець!

Жителі села Старі Петрівці
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по пере підключенню абонентів до нової водопровідної магістралі по вул. Князя Святослава в селі Старі Петрівці необхідно до 30 грудня 2023 року всім споживачам води, а саме: фізичним особам, юридичним особам, бюджетним організаціям.

Надати документи:
1. угоду про надання послуг на постачання питної води;
2. технічні умови (дозвіл на підключення);
3. погасити заборгованість за спожиту воду;
4. провести повірку лічильників води з наданням відповідних документів;
5. замінити прилади обліку води, термін експлуатації яких закінчився, на нові, але з магнітною стрічкою;
6. приготувати місце з’єднання, а саме прибрати сміття, бруду, матеріалів і іншого дворище;
7. при необхідності підключення нових абонентів (споживачів) до водомережі терміново потрібно звернутись до КП «Петрівський ККП»

Підключення споживачів відбуватиметься тільки за умови, що будуть виконані всі умови.
За роз'ясненнями звертатися до КП «ПЕТРІВСЬКИЙ ККП» за адресою: вулиця Ново-Київська, №123 с. Нові Петрівці або вулиця Князя Святослава, №13 с. Старі Петрівці (сільська рада, поверх 2).

29 листопада 2023