50 сесія Новопетрівської сільської ради

28 травня 2019 року відбулося засідання 50 сесії Новопетрівської сільської ради, головним питанням якої було відновлення озера Канево.

Враховуючи той факт, що вдалося дійти порозуміння з новим керівництвом ТОВ «Моноліт НН», сільська рада прийняла ряд рішень, які передбачають в подальшому можливість відновлення озера Канево та створення там паркової зони, яка стане місцем відпочинку наших мешканців.

з 2013 року воду в озері Канево спущено, і воно в даний час фактично не є водоймою. Озеро висушується та засипається власниками навколишніх земель. Наразі дана територія огороджена парканом і доступу до неї нашим жителям немає.

У разі реалізації прийнятих рішень зона відпочинку займатиме 3,3 га та належатиме громаді села. Земельну ділянку площею 1,7 га, на якій знаходяться будівлі ТОВ «Моноліт НН», дане товариство матиме змогу викупити для власних потреб.

У зв’язку з будівництвом супермаркету «Новус» сільська рада прийняла рішення надати дозвіл на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, збереження та використання родючого шару ґрунту із даної земельної ділянки комунальної власності.

Шар родючого ґрунту, що буде знятий у процесі даних робіт, буде направлений на підсипку земельної ділянки, яка відведена сільською радою для будівництва у майбутньому навчального закладу нашого села біля музею.

Крім того, прийнято ряд рішень по земельних питаннях:

-         про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки приватної власності з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  – 1;

-         про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) при передачі її у власність – 1;

-         про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) при передачі її у спільну часткову власність у рівних частинах – 1;

-         про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства – 1;

-         про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 1;

-         про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) –2.

28 травня 2019

1.  Протокол засідання