До уваги населення!

З метою недопущення незаконних рубок хвойних насаджень, їх реалізації або реалізації з порушенням вимог природоохоронного законодавства під час проведення передноворічних ярмарок, звертаємо увагу, що в разі виявлення порушень порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу відповідно до статті 881 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 510 грн. до 1700грн.

Статтею 65 Кодексу передбачена відповідальність за незаконну порубку і пошкодження дерев або чагарників, перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев, знищення або пошкодження лісових культур             (від 510 грн. до 1020 грн.)

Статтею 153 Кодекс передбачена відповідальність за знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об'єктів озеленення в межах населених пунктів та за межами, що не віднесені до лісового фонду (від 170 грн до 850 грн).