День пам`яті жертв голодоморів

У Петрівській громаді відбулися заходи, приурочені памʼяті жертв голодоморів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх, хто помер страшною голодною смертю.Запалені свічки символізують пам’ять про мільйони загублених українських життів.

Голова Петрівської громади Радіон Старенький наголосив, що як і 90 років тому, у роки голодомору російський режим продовжує тероризувати українців, лише методи змінилися, але ціль знищити українську націю залишилася і сьогодні. Як і тоді, ми не здаємося і продовжуємо боротьбу, яка триватиме доти, доки східний сусід не зрозуміє, що Україна сильна та самодостатня держава, яка має право на свою незалежність і ніколи не поступиться у цьому переконанні.

Дякуємо ЗСУ, зокрема силам ППО, які сьогодні вночі вкотре довели, що українці - незламна нація.

27 листопада 2023