Петрівська громада попрощалася ще з одним воїном

Вчора Петрівська громада попрощалася ще з одним воїном - Пікузою Василем Івановичем.

Василь Іванович народився та виріс у с. Старі Петрівці.
Мав свою родину – дружину та двоє дітей, проживав на вулиці Затишній, яка раніше називалася Тітова. Там же по сусідству проживає і його мати. Рано родині довелося втратити свого годувальника, який у вересні 2022 року пішов захищати Україну. Та повернутися живим, на жаль, вже не судилося.

З початку повномасштабного вторгненняВасиль Пікуза вступив до місцевої тероборони та стояв на сторожі громади. З 2005 року працював на місцевому підприємстві ПРаТ «Енран». У селі його знали та шанували.

Та війна не щадить нікого, підступний ворог забрав життя нашого воїна. 16 травня Василь Іванович отримав тяжкі поранення під час виконання бойового завдання у м. Костянтинівка Донецької області. Його відвезли до госпіталю у м. Київ, але, на жаль, врятувати не вдалося – загинув від тяжких поранень.

Вічна слава та пам'ять Герою!
Щирі співчуття рідним та близьким.

26 травня 2023