Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

29.05.2023 з 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. Дачна, пров. Дачний, Івана Кудрі, Миру, Польова, Свято-Покровська,пров. 1-го Травня.

Старі Петрівці: вул. Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, масив  Букаєвиця, пров. Виноградний, Молодіжна, масив Пальметний сад, Садова, пров. Садовий, пров. Сосюри, масив Старий Сад, пров. Тичини.

Лютіж: вул. Левадна (Ватутіна), Вітряного, М. Рильського, Приморська, Садова, Європейська (Топорікова), урочище Туровча, Шевченка.

30.05.2023 з 09:00 по 18:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, масив Польовий, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, Івана  Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунська, пров. Мощунський, Оболонська.

Старі Петрівці: вул. 1-го Травня, Заярська, Князя Святослава, Жовтнева, Героїв,  Власова, Чигрина, Садова, пров. Садовий, Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, Грушевського, пров. Виноградний, пров. Лісовий, Миру, Дубрівська, Молодіжна, масив Пальметний Сад, Лесі Українки, пров. Тичини, пров. Сосюри, пров. Молодіжний, Бузкова, масив Букаєвиця.

26 травня 2023