Відкрита вакансія

Спеціаліст з питань цивільного захисту

На роботу у Петрівську сільську раду.
Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року. Вища освіта.

Опис вакансії

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня спеціаліста за відповідним професійним спрямуванням.

Контактний телефон: 0800 303 171.

Умови: адреса робочого місця: вулиця Свято — Покровська, 171, село Нові Петрівці, Вишгородський район, Київська область.

Графік роботи з 8.00 до 17.15 (п'ятниця до 16.00) субота, неділя — вихідний. Повний соцпакет.

Обов’язки: Забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення Петрівської громади від надзвичайних ситуацій, виконання заходів щодо запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідацію їх наслідків, а саме:

Інформація про строковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства (не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)

Перелік документів, які необхідно подати для участі у доборі на посаду в орган місцевого самоврядування в період дії воєнного стану:

25 травня 2023