24 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Антіпов С.В., Буковський Р.В., Барнич В.Ю., Гончар В.П., Дідик С.І., Дригало С.Г., Закревський В.І., Кучерявий І.А., Марчук А.П., Мислінський Є.А., Музика Г.В., Правдива І.О., Сенько Р.М., Старенька Н.І., Ступіна Г.П.

Головним питанням засідання було забезпечення громадського порядку на території кладовищ с. Нові Петрівці та прилеглих до них територіях під час поминальних днів.

Прийнято рішення заборонити в поминальні дні на території кладовищ с. Нові Петрівці жебрацтво та залучити представників спеціалізованої охорони.

Прийнято наступні рішення:

-         присвоїти поштову адресу – 8;

-         присвоїти будівельну адресу – 3;

-         надати дозвіл на торгівлю із затвердженням графіку роботи – 2.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху виконавчий комітет прийняв рішення встановити дорожньо-оглядові сферичні дзеркала у місцях обмеженої видимості по вулицях села Нові Петрівці, а саме:

-         на перехресті вулиць Шевченка та Островського – 2 шт;

-         на перехресті вулиці Пушкіна та провулку Пушкіна – 1 шт;

-         на перехресті вулиць Комарова та Горького – 2 шт;

-         на перехресті вулиць Ново-Київській та Бучанській – 1 шт.

Розглянуто протокол засідання опікунської ради, відповідно до якого прийнято рішення офіційно попередити двох жителів Нових Петрівець про необхідність виконання батьківських обов’язків щодо виховання та утримання їх неповнолітніх дітей.

24 квітня 2019