Спільне засідання чергової 50 сесії Петрівської сільської ради та виконавчого комітету

23 січня Петрівська сільська рада зібрала своє перше засідання сесії та виконавчого комітету у 2024 році.

Воно було спільне для депутатів і членів виконавчого комітету та проходило у Лютізькому ліцеї, точніше в його укритті, адже перед самим початком засідання розпочалася повітряна тривога, яка тривала майже три години. Саме приблизно стільки по часу й було саме засідання. Через велику кількість питань, які треба було розглянути, частину з них вирішили обговорити найближчої п’ятниці.

Цього разу присутні заслухали 4 звіти керівників освітніх закладів Петрівської сільської ради про проведену роботу у 2023 році: Новопетрівського ліцею (Тишковська А.П.), Петрівського ліцею (Петровська О.В.), Новопетрівської гімназії №2 (Клебан Н.П.), Лютізького ліцею (Гайденко О.Ф.).
Відео звітів керівників навчальних закладів буде згодом оприлюднено на нашому телеграм-каналі.
Затверджено перелік пунктів незламності та положення про їх функціонування на території Петрівської громади.

Отож, перелік пунктів незламності:
-  с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 220 (комунальний заклад Петрівської сільської ради «Центр культурних послуг») – відповідальна Іванова Юлія Володимирівна, директор КЗ Петрівської сільської ради «Центр культурних послуг»;
- с. Нові Петрівці, вул. Ново-Київська, 123 (комунальна установа Петрівської сільської ради «Центр надання соціальних послуг», колишній дитбудинок «Любисток») - відповідальна Кот Тетяна Володимирівна, директор КУ Петрівської сільської ради «Центр надання соціальних послуг»;
- с. Лютіж, вул. Вітряного, 1 (адмінбудівля Петрівської сільської ради) – відповідальна Савенок Тамара Григорівна , староста сіл Лютіж та Гута–Межигірська.
 - с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, 13 (адмінбудівля Петрівської сільської ради) - Антонюк Альона Анатоліївна, староста села Старі Петрівці.
Згідно з положенням пункти незламності функціонуватимуть цілодобово у разі відсутності електропостачання, відсутності мобільного зв’язку, опалення, водопостачання, водовідведення протягом більше, ніж 36 годин поспіль та надають свої послуги безкоштовно у форматі надання тимчасового доступу.
Детальніше з положенням про пункти незламності можна буде ознайомитися, як і з іншими рішеннями, на офіційному сайті Петрівської сільської ради.
За програмою «Турбота» ухвалено рішення надати одноразову матеріальну допомогу:
- на лікування по життєво-важливих показниках онкохворим, тяжкохворим громадянам, особам з інвалідністю, які потребують лікування:
- у розмірі 3 тис. грн. – 1 особі;
- у розмірі 5 тис. грн. – 3 особам;
- на лікування учасників бойових дій, що отримали поранення у розмірі 10 тис. грн – 8 особам.
Також на засіданні розглянуто земельні питання та опікунської ради.

24 січня 2024

1.  Протоколи поіменного голосування