Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

26.05.2023 09:00 по 19:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Незалежності, Героїв Майдану,  Богдана, пров. Богдана, Марко Вовчок, Бучанська, Валківська, Захисників України, Вишгородська, Володимирська, Гоголівська, Дачна, пров. Дачний, Європейська, Івана Кудрі, Івана Богуна, Івана Франка, Ігорівська, Ірпінська, Каневська, пров. Каневський, Київська, пров. Київський, Козацька, Корольова, пров. Корольова, масив Лазарів сад, масив Піонер, масив Польовий, Миколи Лисенка, Миру, Монастирецька, Мощунська, пров. Мощунський, Новопрорізна, Набережна, Ново-Київська, Оболонська, Ольги Княгині, Петрівська, Польова, С. Палія, Свято-Покровська, Святославська, Спаська, урочище Козина спина, Ягідна, Ярова, Садова, Дружби, Новопромислова, Святослава Князя., Новопромислова, Філімонівська.

Старі Петрівці: вул. Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, масив Букаєвиця, пров. Виноградний, Молодіжна, масив Пальметний сад, Садова, пров. Садовий, пров. Сосюри, масив Старий Сад, пров. Тичини, Дачна, пров. Жовтневий.

Лютіж: вул. Левадна (Ватутіна), Вітряного, М. Рильського, Приморська, Садова, Європейська (Топорікова), урочище Туровча, Шевченка., Визволителів.

25, 29 травня з 09:00 по 19:00

Старі Петрівці: вул. Садова, Богдана Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, пров. Тичини, пров. Лісовий, пров. Сосюри, пров. Виноградний, урочище Старий Сад.

Лютіж: вул. Рильського, Шевченка, Європейська (Топорікова), Левадна (Ватутіна), Визволителів.

23 травня 2023