Спільне засідання ІІ пленарного засідання чергової 51 сесії Петрівської сільської ради та виконавчого комітету

На початку спільного засідання виконавчого комітету та другого пленарного засідання чергової 51 сесії Петрівської сільської ради, що відбулося 22 лютого 2024 року, Петрівський сільський голова Радіон Старенький нагородив нагрудними знаками «За заслуги перед Петрівською громадою» 6 військовослужбовців ЗСУ та 9 членів ДФТГ.

Затвердили Програму соціально-економічного розвитку, а також ряд Програм, що стосуються життєдіяльності та розвитку громади.

Ухвалили звіт про виконаннябюджету Петрівської сільської територіальної громади за 2023 рік:
- по доходах у сумі 402 006 936,06 грн, а саме :
- по видатках в сумі 372 937 662, 37 грн.
Свій звіт про виконану роботу у 2023 році зачитав Андрій Чміль, директор КП «Петрівське сміттєзвалище»

Також ухвалили Звіт Петрівського сільського голови (незабаром відео його звіту та інших оприлюднимо на офіційному сайті та у соцмережах).

23 лютого 2024

1.  Протокол поіменного голосування