56 сесія Новопетрівської сільської ради

Сьогодні, 22 листопада, відбулося засідання 56 сесії Новопетрівської сільської ради. Після виступу перед депутатами головного бухгалтера Новопетрівської сільської ради Г.В. Дорошенко на засіданні сесії було прийнято рішення затвердити звіт про виконання сільського бюджету Новопетрівської сільської ради за 9 місяців 2019 року: по доходах в сумі 58 570 039 грн та видатках в сумі 64 154 322 грн. Внесено зміни до сільського бюджету та відповідно до Програми соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Зокрема, виділено кошти на поточний ремонт вуличного освітлення по вулиці Валківській, субвенцію районному бюджету для Новопетрівської ЗОШ №2 - для придбання дитактичного мультимедійного контенту до 7-ми освітніх галузей НУШ для учнів 1-х та 2-х класів та Новопетрівської ЗОШ №1 для встановлення опор, освітлення та відеоспостереження спортивного майданчика. Також розглянуто ряд земельних питань.

22 листопада 2019

1.  Протокол засідання