Статистика пожеж за 2023 рік у Петрівській громаді

Протягом 2023 року в населених пунктах Вишгородського району було зареєстровано 655 повідомлень про пожежі, з них:  на території  Петрівської об’єднаної  територіальної громади - 66, що на 17 пожеж менше, ніж за 2022 рік.

Протягом 2023 року на території Вишгородського району під час пожеж загинуло 7 осіб, травмовано 11 осіб.

Кількість пожеж, яка виникла протягом 2023 року на території  Петрівської громади у населених пунктах: с.Нові Петрівці - 48 пожеж, с. Лютіж – 10 пожеж, с. Старі Петрівці – 7 пожеж, с. Гута-Межигірська – 1 пожежа.

Аби запобігти можливим випадкам пожежі, опіків, травмування, загибелі людей через порушення елементарних правил пожежної безпеки вдома дотримуйтеся таких  порад:

– якщо ви не можете відмовитись від куріння, будьте обережні, бо дуже часто причиною пожежі є тліючий недопалок;

– не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;

– не вмикайте електричні прилади, що іскрять і перегріваються;

– не використовуйте для обігріву приміщень саморобні електричні обігрівачі;

– не перевантажуйте електромережу великою кількістю одночасно ввімкнених потужних електроприладів;

– ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду, особливо коли ввімкнений електроприлад або горить свічка;

– не тримайте в доступних для дітей місцях сірники, запальнички та інші вогненебезпечні предмети;

– виходячи  з дому, перевірте чи відключені електроприлади з розеток живлення, адже вимкнений лише через пульт телевізор при перепадах напруги в електромережі, може загорітись.

22 лютого 2024