Діагностичне обладнання для нашої лікарні

У жовтні цього року завідуюча Новопетрівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини О.І. Канавіна звернулася з листом до сільського голови Р.М. Старенького з проханням допомогти у придбанні сучасного діагностичного обладнання для лабораторних досліджень, що, звичайно, покращить якість надання медичних послуг нашому населенню. Даний лист 18 жовтня було винесено на розгляд 39 сесії сільської ради, де прийнято рішення виділити кошти у сумі 258 тис. грн. на придбання аналізатора сечі (63 тис. грн.) та гематологічного аналізатора (195 тис. грн.).

26 листопада секретар сільської ради С.О. Костюк передала дані лабораторні прилади завідуючій амбулаторії О.І. Канавіній.

Відтепер наші лікарі за допомогою даного діагностичного обладнання зможуть оперативніше встановлювати результати аналізів, що в цілому позитивно вплине на лікування наших односельчан.

27 листопада 2018