Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

24 липня з 09:00 по 17:00

Нові Петрівці: вул. Ново-Київська, Оболонська, 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Європейська, Польова, Свято-Покровська, масив Лазарів сад, Садова, Корольова, пров. Корольова, Богдана, пров. Богдана, Вишгородська, Валківська, Ярова, Марко Вовчок, Новопрорізна, Дачна, пров. Дачний, Набережна, Дружби, Новопромислова, Ягідна, Святославська, масив Вишгородський, Київська, Спаська, Київський, Спаська, Каневська, пров. Каневський, Козацька, Володимирська, Ігорівська, Ольги Княгині, масив Піонер, Захисників України (Ватутіна), Бучанська, Ірпінська, Петрівська, Гоголівська, Мощунська, пров. Мощунський, Івана Кудрі, урочище  Козина спина, Святослава Князя (Кірова), Миколи Лисенка, С. Палія, Монастирецька, Героїв Майдану, Івана Франка.

Старі Петрівці: вул. Дачна, Князя Святослава, пров. Жовтневий.

21 липня 2023