Нагородження військовослужбовців напередодні 14 жовтня

Напередодні Дня захисника та захисниць України військовослужбовці ЗСУ, учасники ДФТГ та ТРО отримали нагороди.

Розпочався захід з Гімну у виконанні народного аматорського ансамблю «Новопетрівчанка».

З привітальним словом до військових виступив голова Петрівської територіальної громади Радіон Старенький, вручивши нагрудні знаки «За заслуги перед Петрівською громадою».

Також були присутні: депутат Київської обласної ради Роман Буковський та голова Вишгородськоїрайонної ради Ірина Правдива. Кожен з них вручив подяки та привітав захисників з їхнім Днем.

Серед 74 нагороджених - 8 військовослужбовців Збройних Сил України, які на сьогоднішній день мали змогу бути присутніми на цьому заході.

Хвилиною мовчання згадали тих, хто поліг на полі бою, так і не дочекавшись Перемоги. Нехай вічною буде про них памʼять.

Слава Україні!
Героям Слава!