Спільне засідання І пленарного засідання чергової 51 сесії Петрівської сільської ради та виконавчого комітету

20 лютого в приміщенні Старопетрівського корпусу Петрівського ліцею відбулось спільне засідання сесії та виконкому.
З основного та цікавого:
Заслухали звіти про роботу двох комунальних підприємств громади - оцінили добре.

Остаточно сформували бюджет громади на цей рік, направивши нерозподілені раніше кошти.

Отож кошти направили:

У звязку з підняттям мінімальної заробітньої плати з 1 квітня, додатково виділили на збільшення заробітної плати працівникам наших комунальних закладів - освіти, культури, медицини, соціальної сфери, а це близько 500 працівникам - 10,370 млн.грн.
Саме головне це те, що затвердили Програму «Підтримка захисника та захисниць Петрівської сільської територіальної громади та членів їх родин на 2024-2026 рр» та направили туди 27,450 млн.грн. Це для нашого бюджету дуже велика сума. Це фактично весь наш з вами бюджет розвитку. Тому в цьому році не очікуємо на значні роботи з будівництва чи ремонтів в громаді - головне допомогти нашим військовим. Про деталі програми напишу тут трохи згодом.
Виділили військовим формуванням (ГУРу, Національній гвардії, третій окремій штурмовій бригаді) - 5,0 млн.грн.
 ДСНС - 0,300 млн.грн.
 Нацполіціі - 0,499 млн.грн. (це на весь рік нашим офіцерам громади на паливо та обслуговування трьох авто    ).
На продовження робіт в КЗДО «Петрик» з ремонту підвалу під вимоги укриття - 323,766 тис.грн.
Петрівському ліцею теж на роботи в укритті - 574,580 тис.грн.
Лютізькому ліцею на вентиляцію в укритті -54,837 тис.грн.

На соціальну програму Турбота додали ще 1 063 тис.грн.

ДФТГ матдопомоги - 650 тис.грн.

Задовільнили 178 заяв жителів громади щодо надання їх дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій.

21 лютого 2024

1.  Протоколи поіменного голосування.
СКАЧАТИ ФАЙЛ