Оголошення про проведення громадських обговорень

Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

На виконання вищезазначених вимог Петрівська сільська рада повідомляє, що 06 червня 2022 року 2021 о 14.00 в залі засідань адмінбудинку Петрівської сільської ради за адресою: 07354, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171, відбудуться громадські обговорення питання перепрофілювання (зміну типів) закладів загальної середньої освіти Петрівської сільської ради.

До участі в обговоренні запрошуються всі мешканці Петрівської сільської територіальної громади.

01 червня 2022