Нарада по опалювальному сезону

Питання майбутнього опалювального сезону обговорили сьогодні на нараді у Петрівській сільській раді з директорами комунальних закладів та установ громади.

Заступник Петрівського сільського голови Михайло Дикун наголосив усім присутнім про ті моменти, на які необхідно звернути увагу: повірка лічильників, чищення димоходів, заготівля дров та придбання запасів палива для генераторів, проходження навчання персоналу для користування твердопаливними та газовими котлами,підготовка необхідної документації, призначення відповідального за роботу генераторів тощо.

Начальник служби з охорони праці Сергій Дігтяр нагадав про важливість дотримання правил безпеки при експлуатації опалювальних та електроприладів.

На нараді також були присутні Головний державний інспектор Держпраці Лисенко Юрій Іванович та Головний державний інспектор Держенергонагляду Євратов Андрій Євгенович. Вони проконсультували присутніх з тих питань, що входять до їхньої компетенції та надали свої контакти для подальшої співпраці.

19 вересня 2023