Прощання з Героєм

Сьогодні Петрівська громада попрощалася з 52-річним захисником України Андрієм Івановичем Костаном. «Син, брат, люблячий чоловік, найкращий батько і дідусь... Нині родина, якою так пишався наш захисник, не дочекається свого господаря», - так відгукуються про свого колишнього учня у Новопетрівському ліцеї.
Скільки раз йому доводилося ходити тими новопетрівськими дорогами, де сьогодні його, вже у труні, пронесли останній раз, в останню путь.
Багато сліз пролилося сьогодні, адже проводжали рідні, друзі, побратими…
Голова громади Радіон Старенький біля могили військовослужбовця висловив від усієї громади співчуття рідним та близьким Андрія Івановича.
З березня 2023 року Андрій Іванович був призваний до лав Збройних сил України і до останнього подиху, 13 січня цього року, коли влучив поруч у бліндаж ворожий снаряд, захищав Україну та українців.
Він назавжди залишиться у пам’яті всіх нас!
Слава Герою та низький земний уклін!

19 січня 2024