«Пливе кача…», - жалісно лилося по Нових Петрівцях.

Сьогодні громада сповнена сумом - провели в останню 34-річного Кашку Дмитра Григоровича. Трохи більше місяця і Герой відзначив би своє 35-річчя, але вже не судилося – загинув, виконуючи бойове завдання, 3 грудня 2023 року на Донеччині.

Дмитро народився та виріс у с. Нові Петрівці. Навчався у тодішній Новопетрівській ЗОШ №1.

Про нього колишні вчителі згадують з особливим теплом, говорячи про «його щире серце, доброзичливий характер, кмітливий розум». Побратими по службі відгукувалися про нього як надійного та готового до будь-яких випробувань товариша.

Та звичайно, найтяжче рідним. Матері, брату, сестрі, дружині, шестеро дітям, які тепер залишилися без батька...

Дмитро був добровольцем в АТО ще з 2014 року. З першого дня повномасштабного вторгнення приєднався до територіальної оборони Києва, де останнім часом проживав, а вже через 4 місяці був призваний до лав ЗСУ.
Він був справжнім Захисником, справжнім вірним сином України.

Жодними словами не загоїти рани в душі. Глибоко сумуючи, всі петрівчани поділяють з рідними цей невимовний біль втрати.

Світла і вічна пам'ять Герою!

14 грудня 2023