Річниця відкриття дитячого садочку `Петрик`

10 листопада річницю від дня свого відкриття відзначає наш дитячий садок «Петрик».

На знак такої події два дні поспіль на території закладу відбувалися різні активності.

9 листопада працівники дитсадка спільно з батьками висадили хвойні дерева, який отримав чудову назву - сад Перемоги.

У п'ятницю зранку тут проводилися цікаві ігрові квести для діток, а дорослі мали можливість взяти участь у благодійній акції «Від маленького серця для великого Миру», здавши кров добанку крові для воїнів ЗСУ (всього долучилося 57 чоловік). Забір крові здійснював КНП КОР Київський обласний центр служби крові.

Працівники Петрівської сільської ради приїхали привітати весь колектив закладу на чолі з директором Осадчою Наталією Анатоліївною.

На жаль, цей день видався важким та напруженим. Через повітряну тривогу діткам довелося спати в укритті та всі плани так і не вдалося реалізувати. Але попри це ми раді вітати дитсадок «Петрик» з річницею своєї діяльності, ми щасливі, що попри всі негаразди, які трапляються на їхньому шляху - двері садочка відкриті для діток. Тут тепло та затишно, цікаво та весело.

Нехай і в подальшому все вдається, хай небо буде мирним, а дітки щасливі.

13 листопада 2023