Інформація для ВПО

«Робота для ВПО: ти потрібен!» – саме під таким гаслом стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія, метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в громади.
Інформаційна кампанія ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій і триватиме упродовж вересня - жовтня 2023 року.
Місія кампанії – посилити комунікації між Державною службою зайнятості, органами влади та місцевого самоврядування, іншими інституціями, які опікуються внутрішньо переміщеними громадянами, заради ефективної інтеграції ВПО у громади, створення нових робочих місць для їх працевлаштування, стимулювання незайнятих громадян до пошуку роботи, а головне – підвищити рівень обізнаності ВПО про реалізацію активних програм сприяння зайнятості населення.
Є питання❓ Звертайтесь до найближчого центру зайнятості. Контактний номер телефону Вишгородської філії Київського обласного центру зайнятості 044-244-94-66, 068-564-45-65

13 вересня 2023