Прощання з військовим

Вчора Петрівська громада попрощалася зі справжнім сином України, мужнім та сильним воїном, офіцером Романом Вікторовичем Олійничуком.

Його хоробре серце перестало битися 31 серпня 2023 року, після чергової сутички з ворогом.

Роман пішов воювати за цілісність України ще у 2014 році під час АТО. Був кіборгом - захищав Донецький аеропорт. Отримавши важку травму, деякий час проходив реабілітацію. Але з повномасштабним вторгненням російської федерації, як справжній патріот своєї Батьківщини, не зміг стояти осторонь та знову пішов добровольцем у бій.

Виріс Роман у Нових Петрівцях, ходив до Новопетрівського ліцею, а тоді ще ЗОШ №1. З особливим теплом його згадують однокласники та вчителі. Його дуже не вистачатиме  ФК «Діназ», у якому він працював. За ним сумуватиме вся наша громада. Але найбільша втрата, звичайно, для рідних - особливо для батька та матері.

Жаль, коли йдуть найкращі.

Він завжди залишиться у памʼяті своїх рідних, близьких, побратимів, друзів символом незламності та відваги.

Вічна та світла памʼять Герою!

13 вересня 2023