Засідання виконавчого комітету

13 березня у приміщенні Петрівської сільської ради у с. Нові Петрівці відбулося засідання виконавчого комітету.

Розглянуто 6 питань.

Затверджено 2 рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені (6 особам) та знищені об’єкти (1 особі) нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Створено комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведенняекспертної грошової оцінки нерухомого майна.

За програмою «Турбота» надано одноразову матеріальну допомогу на лікування по життєво-важливих показниках онкохворим, тяжкохворим громадянам, особам з інвалідністю, які потребують лікування. У розмірі:
-3 тис. грн – 15-м особам;
-5 тис. грн – 18-м особам;
-10 тис. грн – 24-м особам.

Надано одноразову матеріальну допомогу учаснику бойових дій, що отримав поранення у сумі 15 тис.грн – 1 особі.

Надано одноразову допомогу на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна в розмірі 5 тис. грн – 3 особам.

Надано одноразову матеріальну допомогу на поховання членам сімей учасників бойових дій у розмірі 20 тис. грн – 1 особі.

Надано одноразову матеріальну допомогу мобілізованим особам, які призвані на військову службу з 01.01.2024 у розмірі 35 тис. грн – 12 особам.

Надано одноразову матеріальну допомогу членам сімей загиблих на встановлення пам’ятників загиблим учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та поховані на території Петрівської сільської територіальної громади в розмірі 50 тис. грн. - 3-м особам.

Надано одноразову матеріальну допомогу військовослужбовцям, учасникам бойових дій, ветеранам війни які отримали поранення у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та звільнені з військової служби за станом здоров'я у розмірі 25 тис. грн – 5 особам.

Затверджено рішення провести двомісячник благоустрою з 20 березня по 20 травня 2024 року у рамках якого передбачається виконання таких робіт:
  • ґрейдерування ґрунтових робіт;
  • ямковий ремонт доріг з асфальтним покриттям;
  • ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
  • прибирання вулиць та місць загального користування від сміття та порослів кущів;
  • прибирання від сміття тротуарів та узбіч;
  • фарбування пристроїв примусового гальмування, бордюрного каменю, пішоходних переходів;
  • дорожня розмітка на вулицях сіл громади;
  • благоустрій кладовищ громади;
  • будівництво нового туалету на кладовищі вул. Соборна с. Нові Петрівці;
  • озеленення територій паркових зон;
  • покіс трави на узбіччях доріг та в місцях загального користування;
  • спилювання, кронування, очищення від омели дерев;
  • розконсервування фонтанів у парках – у с. Старі Петрівці та с. Нові Петрівці;
  • поточний ремонт дорожніх знаків;
  • проведення заходів щодо прибирання з вулиць будівельних матеріалів та сміття власниками прилеглих домогосподарств, з притягненням їх до адміністративної відповідальності згідно з правил благоустрою Петрівської громади.

Затверджено акт обстеження зелених насаджень, згідно з яким підлягають кронуванню 390 дерев та видаленню 51 дерево на території Петрівської громади.

Ухвалили рішення присвоїти відзнаку «За заслуги перед Петрівською громадою» громадянам, а саме:
-Стецюку Володимиру Сергійовичу, 15.09.2006 р.н.;
-Стецюку Кирилу Сергійовичу, 22.06.2004 р.н.;
-Тимошенку Ігорю Станіславовичу, 11.01.2007 р.н.;
-Онищенку Максиму Вікторовичу, 24.11.2005 р.н.;
-Павлушку Данилу Віталійовичу, 28.09.2006 р.н.
Всі ці хлопці неповнолітні, проте у перші дні повномасштабного вторгнення проявили неабияку мужність, силу волі та всіляко допомагали теробороні та військовим у с. Гута-Межигірська при обороні Київської області.

13 березня 2024