Засідання виконавчого комітету

12 лютого 2019 р. відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Головуючий – Дикун М. М. Секретар засідання – Петровська Т. В. Присутні члени виконкому: Костюк С. О., Дідик С. І., Мислінський Є. А., Марчук А. П., Кучерявий І. А., Правдива А. В., Зелененко І. П., Антіпов С. В., Барнич В. Ю., Ступіна Г. П., Закревський В. І., Коваль С. Г., Старенька Н. І. Прийнято наступні рішення: Розглянувши лист Кот Тетяни Володимирівни, голови опікунської ради при виконавчому комітеті Новопетрівської сільської ради, про затвердження плану проведення рейдів по виявленню неповнолітніх у розважальних закладах у пізній час та контролю продажу алкогольних напоїв після 21.00 на території села на 2019 рік, виконавчий комітет сільської ради вирішив затвердити даний план. Прийнято два рішення попередити трьох жителів села про необхідність виконання батьківських обов’язків щодо виховання та утримання неповнолітніх дітей. Також затверджено план роботи опікунської ради при виконавчому комітеті Новопетрівської сільської ради на 2019 рік. Розглянувши колективне звернення мешканців вулиці Ново-Київської щодо розміщення дорожніх знаків, з метою забезпечення безпеки пішохідного руху, вирішено встановити дорожній знак 3.21 ПДР «В’їзд заборонено» з табличкою до нього 7.4.4 ПДР «7.00 – 9.00» на перетині вулиці Ново-Київської та провулку 1-го Травня і погодити встановлення дорожнього знаку з сектором превентивної діяльності Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області. Враховуючи невідповідність розміщення споруд АЗС цільовому призначенню земельної ділянки з кадастровим номером 3221886001:03:281:6001 та допустимим видам використання даної територіальної зони, встановленими в Плані зонування північно-східної території частини села, виконавчий комітет сільської ради вирішив зобов’язати Хиневича Олега Васильовича, власника цієї земельної ділянки, протягом тижня добровільно демонтувати споруди АЗС, які розміщені на даній земельній ділянці, наданої для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Надано два дозволи на розміщення тимчасових споруд торговельного призначення для провадження підприємницької діяльності - до 30 кв. м. з полегшених конструкцій, без улаштування фундаменту. Надано сім дозволів на торгівлю із затвердженням графіків роботи на території села. Крім того, виконавчим комітетом прийнято рішення: - щодо присвоєння поштових адрес – 5; - щодо присвоєння будівельних адрес – 6.

12 лютого 2019