Засідання виконавчого комітету

12 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Костюк С.О., Гончар В.П., Дідик С.І., Марчук А.П., Правдива А.В., Сенько Р.М., Коваль С.Г., Зелененко І.П., Барнич В.Ю., Закревський В.І., Марчук А.П., Старенька Н.І., Кучерявий І.А, Антіпов С.В., Правдива І.О.

Розглянувши звернення ТОВ «АЙ КЬЮ» щодо надання дозволу на проведення зйомки художнього фільму в урочищі «Княже», виконавчий комітет сільської ради вирішив надати дозвіл ТОВ «АЙ КЬЮ» на проведення відеозйомок за умови прибирання території та вивезення сміття з території, де розміщуватиметься знімальна група.

Надано трьом підприємцям дозволи на торгівлю під час святкування Дня села: Тиркіну Л.В., Калитенку В.А., Таранову О.О.

Розглянувши клопотання т.в.о. директора КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр» (далі - Центр), виконавчий комітет вирішив внести зміни в структуру та чисельність штатних посад Центру, увівши посаду лікаря загальної медицини – сімейного лікаря та двох медичних сестер. Також встановлено нові тарифи на платні медичні послуги, що надаються Центром.

Прийнято рішення оголосити про початок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КП «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр», створити відповідну конкурсну комісію та затвердити її персональний склад. Зараз тимчасово виконуючою обов’язки є Правдива Ірина Олександрівна.

Прийнято рішення встановити два засоби примусового обмеження швидкості на вулиці Незалежності, де вчора було покладено асфальтне покриття.

Крім того,

-        надано дозволів щодо присвоєння поштових адрес – 4, відмовлено – 1;

-        надано дозволів на присвоєння будівельних адрес – 4.

Розглянуто протокол засідання опікунської ради, згідно якого прийнято одне рішення щодо попередження про невиконання батьківських обов’язків, одне – щодо позбавлення батьківських прав, а також рішення щодо затвердження місця визначення проживання малолітньої дитини.

12 вересня 2019