• Повідомлення

Увага! Відновлення пошкоджених об’єктів у результаті воєнних дій!

Шановні жителі громади, у кого пошкоджені житлові будинки (крім господарчих будівель, парканів і т.д.) у результаті воєнних дій на території Петрівської громади, адреси яких відсутні у додатках 1,2 рішення, просимо повідомити про це та надати скановані копії документів, що підтверджують право власності та технічного паспорту одним із зазначених способів:

1. на електронну адресу: [email protected] із зазначенням ПІП контактної особи та номеру телефону.

2. у паперовому вигляді (копії документів) до Петрівської сільської ради (с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171, кабінет 25).

3. у паперовому вигляді (копії документів) старостам відповідного населеного пункту.

Вказаний перелік формується з метою проведення відновлювальних робіт та здійснення демонтажу знищених будівель (це не є відшкодуванням завданих збитків, яке буде здійснюватися окремо відповідно до чинного законодавства України).

12 травня 2022

1.  Розпорядження сільського голови про проведення конкурсу