47 сесія Новопетрівської сільської ради

7 березня відбулася позачергова 47 сесія. Вона була  проведена у зв’язку з необхідністю прийняття рішення щодо функціонування в нашому селі лікарні. Сільський голова Радіон Старенький повідомив присутніх, що у відповідності до вимог законодавства, пов’язаних з проведенням реформи в медичній галузі, такий заклад як Новопетрівська районна лікарня з травня вже не існуватиме. Всім працівникам керівництвом Вишгородської районної лікарні вручено повідомлення про звільнення у зв’язку зі скороченням. На найближчій сесії Вишгородської районної ради буде розглянуто питання про передачу приміщень та майна Новопетрівської районної лікарні територіальній громаді нашого села в особі Новопетрівської сільської ради. Мова йде про частину так званого поліклінічного відділення, що на вулиці Соборній та двох корпусів лікарні по вулиці Ватутіна. Для того, щоб районна рада розглянула це питання сільська рада прийняла відповідне рішення про клопотання щодо передачі всього майна. В подальшому це майно буде передане в оперативне управління Новопетрівському комунальному медичному закладу «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр». Це дасть змогу даному закладу отримати необхідну для проведення діяльності ліцензії. Згодом до нього буде прийнято на роботу медичних працівників лікарні. Фінансуватись заклад буде за рахунок сільського бюджету.

Радою також прийнято рішення вчергове звернутись до Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації про виділення коштів на будівництво дошкільного навчального закладу в Нових Петрівцях.

12 березня 2019