Планові вимкнення електропостачання

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють:

У зв’язку з виконанням аварійних робіт буде відключення електроенергії:

14.02.2024 з 10:00 по 16:00

Нові Петрівці: вул. 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Незалежності, Аптечна, Б. Хмельницького, вул. Соборна, пров. Соборний, вул. Дніпровська (Горького), пров. Дніпровський (Горького), Щаслива (Гречка), Ярослава Мудрого, Затишна, Захисників України, Святослава Князя, Авіаконструктора Антонова (Комарова), Молодіжна, Грушевського, Свято-Покровська, Родинна (Лермонтова), Лесі Українки, Межигірська, Набережно-Дніпровська, Нова, Ново-Київська, Дзвінкова (Островського), Українська, Бузкова, Преображенська, вул. Михайлівська (Пушкіна), Вул. Єдності (пров. Пушкіна), Шевченка, Шкільна, Кузнечна, Лілейна, Польова, Ягідна.

Старі Петрівці:  вул. Гагаріна, пров. Горіховий, Грушевського, Дачна, Заводська, Заярська, Князя Святослава, Межигірська, Миру, 1-го Травня, Польова, Поповича, Затишна (Тітова), масив Старий Сад, Шевченка, пров. Приморський, масив Букаєвиця, Героїв, Жовтнева, Лазурна, Мазепи, Петрівська, пров. Петрівський, Перемоги, Сагайдачного, Чигрина.

Лютіж: вул. Поповича.

12 лютого 2024