Відбувся захід, приурочений Дню Збройних Сил України

Минулої суботи у Новопетрівському БК відбувся захід, приурочений Дню Збройних Сил України.

Урочистості розпочалися з Гімну України у виконанні народного аматорського ансамблю «Новопетрівчанка».

Присутніх військовослужбовців привітали голова Вишгородської районної військової адміністрації Олексій Данчин та Петрівський сільський голова Радіон Старенький. Вони виступили з вітальним словом до військовослужбовців, подякували за їх тяжку і небезпечну службу, згадали тих, хто віддав своє життя за майбутнє сильної і нескореної України, за майбутнє наших дітей.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших Героїв, захисників та захисниць, які віддали своє життя за суверенність та незалежність України.

Голова військової адміністрації вручив подяки присутнім військовим.

Голова громади також вручив подяки та нагрудні знаки «За заслуги перед Петрівською громадою».

Всього цього дня військовослужбовці отримали 80 подяк та нагород.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!