У двопрестольному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбувся чин оновлення нижнього храму

9 вересня 2023 року на запрошення церковної громади храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Лютіж та її настоятеля протоієрея Олега Петльовича у двопрестольному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбувся чин оновлення нижнього храму. Освячений у 2012 році на честь Олександра Невського від сьогодні перейменований на честь святих мучеників Кипріяна та Юстинії.
З благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія божественну літургію в храмі звершив архієпископ Агапіт.

Цього дня храм відвідало багато парафіян.

Для шанування та молитовного звернення віруючих до святих мучеників Кипріяна та Юстинії у храмі знаходиться ікона святих Кипріяна і Юстинії з часточками їхніх мощей.

11 вересня 2023