Оголошення

На виконання ухвали Київського окружного адміністративного суду від 31 березня 2023 року та відповідно до вимог ч. 4 ст. 264 Кодексу адміністративного судочинства України,  Петрівська сільська рада повідомляє, що у провадженні Київського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа № 320/10183/22 за позовом ТОВ «Вишгородлісбуд» до Петрівської сільської ради Вишгородського району Київької області, Головного управління Держгеокадастру в Київській області, третя особа: Головне управління ДПС у Київській області про визнання протиправним та скасування рішення восьмої сесії воського скликання Петрівської сільської ради Вишгорошгородського району Київської області від 08 липня 2021 року № 397«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Лютіж Петрівської сільської територіальної громади Вишгородського району Київської області», яким затверджено Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Лютіж Петрівської сільської територіальної громади, виконану ТОВ «КИЇВЗЕМ» та розрахованої станом на 01.01.2021 року та встановлено, що дане рішення вводиться в дію з моменту оприлюднення в установлному порядку, а нормативна грошова оцінка земель села Лютіж Петрівської сільської територіальної громади розрахована станом на 01.01.2021 застосовується з 01.01.2022 року.

Підготовче судове засіданні по справі № 320/10183/22 призначене на 27 квітня 2023 року о 15 годині 30 хвилин в приміщенні Київського окружного адміністративного суду, що розташований за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, під'їзд 2, поверх 10.