Захід до Дня Незалежності України

30 серпня у парку в центрі Старих Петрівець відбувся захід, приурочений Дню Незалежності України.

Петрівський сільський голова Радіон Старенький спільно з командиром в/ч А7300 Ігорем Парнаком та командиром ДФТГ Петрівської громади Олександром Морозом нагородив наших військових та ДФТГ нагрудними знаками «За заслуги перед Петрівською громадою», грамотами від Вишгородської районної ради, в/ч А7300 і медалями.

Було відзначено деяких наших підприємців, волонтерів та не байдужих людей, що в різний спосіб допомагали і продовжують допомагати громаді та нашому добровольчому формуванню.
Всього на заході вручено 131 нагороду.

Після урочистої частини з концертом виступили вихованці Центру культурних послуг та Новопетрівського будинку культури. Розпочалася концертна програма спільним танцювальним флешмобом від усіх присутніх творчих колективів.

А далі виступали: Вікторія Шутун, Євгенія Новохатня, Діана Кондратюк, Яна Зарічна-Кифорук, гурти:«Black cats», «Перлина», «Milky Way», «Бебі-ритм», «Калейдоскоп», «Freedom UA», «Даймонд» «Мальви» та інші.

01 вересня 2023